2021 Denboraldia Liga ETE
ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES
- Data
2021 Abu 15 - Ordua
11:00 - Linean (6 kale, 2 luze)
- Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusiMapa gorde
Sailkapena
Elkartea | Denbora | Puntuak | |
---|---|---|---|
1º | HIBAIKA JAMONES ANCIN | 11:17,82 | 11 |
2º | SAN JUAN-IGARTZA | 11:19,04 | 10 |
3º | DEUSTO-TECUNI-BILBAO | 11:20,00 | 9 |
4º | TOLOSALDEA A.K. | 11:20,52 | 8 |
5º | ONDARROA-CIKAUTXO | 11:22,24 | 7 |
6º | DELTECO ZUMAIA | 11:35,90 | 6 |
7º | ISUNTZA-ELECNOR | 11:43,96 | 5 |
8º | LUTXANA A.E. | 11:53,54 | 4 |
9º | ZARAUTZ-GESALAGA-OKELAN | 12:01,24 | 3 |
10º | LAPURDI | 12:16,50 | 2 |
11º | CASTRO CANTERAS DE SANTULLAN | 12:30,18 | 1 |
Txandak
1. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | LAPURDI | 6:18 | 12:16,50 | ||
2 | LUTXANA A.E. | 6:02 | 11:53,54 | ||
4 | ISUNTZA-ELECNOR | 5:56 | 11:43,96 | ||
5 | ZARAUTZ-GESALAGA-OKELAN | 6:08 | 12:01,24 | ||
6 | CASTRO CANTERAS DE SANTULLAN | 6:26 | 12:30,18 |
2. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | TOLOSALDEA A.K. | 5:42 | 11:20,52 | ||
2 | SAN JUAN-IGARTZA | 5:50 | 11:19,04 | ||
3 | DELTECO ZUMAIA | 5:50 | 11:35,90 | ||
4 | HIBAIKA JAMONES ANCIN | 5:48 | 11:17,82 | ||
5 | DEUSTO-TECUNI-BILBAO | 5:46 | 11:20,00 | ||
6 | ONDARROA-CIKAUTXO | 5:52 | 11:22,24 |
Igo
Emaitza guztiak 2021 Denboraldia
Abuztua 28 | XXXIV. ERANDIOKO BANDERA | Bizkaia |
Abuztua 22 | I MEMORIAL ANE AIZPURU BASTERRETXEA | Bizkaia |
Abuztua 15 | ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES | Cantabria |
Abuztua 14 | ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN EMAKUMEEN I. IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Abuztua 7 | XXXVII. Ondarroako Bandera - 100 urte Aurrera Sari Nagusia | Bizkaia |
Abuztua 1 | III ERRENTERIA HIRIA EMAKUMEEN TRAINERU ELKARTE BANDERA | Gipuzkoa |
Uztaila 25 | regata privada"Bandera Femenina Marina de Cudeyo Gran Premio Dynasol" NP | |
Uztaila 17 | ZUMAIAKO IV. IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Uztaila 11 | II. Uribarren Abaroa Bandera | Bizkaia |
Uztaila 10 | Bandera promoción donostiarra-Castilla la Mancha | Gipuzkoa |
Uztaila 4 | III BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO | |
Uztaila 3 | IV. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA | |
Ekaina 27 | IX. PASAIAKO IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Ekaina 20 | Andoni Galarragaren oroimen estropada | Gipuzkoa |
Ekaina 19 | TOLOSALDEKO II IKURRIÑA | Gipuzkoa |