10
Comentarios

Temporada 2020  Liga ETE

XLVIII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES

  • Fecha
    30 Ago 2020
  • Hora
    11:00
  • En línea (4 calles, 2 largos)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Ver mapa

descarga Descargar Dossier

Última actualización 25-08-2020 13:32

descarga Hojas de inscripción

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Descargar Resultados

Última actualización 30-08-2020 11:40

Clasificación

Club Tiempo Puntos
ONDARROA CIKAUTXO 12:02,96 9
TOLOSALDEA 12:04,12 8
ZUMAIA 12:07,05 7
HIBAIKA 12:08,98 6
SAN JUAN 12:13,67 5
DEUSTO 12:27,14 4
ISUNTZA 12:30,41 3
LUTXANA 12:40,53 2

Notas

Lapurdi no ha participado debido al registro de un positivo por covid-19 en la tripulación.

Tandas

Tanda 1
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 ISUNTZA 5:44 12:30,41
2 SAN JUAN 5:41 12:13,67
3 LUTXANA 5:49 12:40,53
4 DEUSTO 5:46 12:27,14
Tanda 2
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 TOLOSALDEA 5:28 12:04,12
2 HIBAIKA 5:33 12:08,98
3 ZUMAIA 5:33 12:07,05
4 ONDARROA CIKAUTXO 5:32 12:02,96

Subir

Comentarios (10)

Pat dice: Hace 3 meses

Aupa Isuntza!!!!

Aupa neskak,subertea azken estropadetarako.

Amona dice: Hace 3 meses

Aupa eta aurrera Telmo Deuneko neskak!!!!

Azken momentura arte aukera dago!!!!

Burua, teknika eta indarra!!!

mikel dice: Hace 3 meses

Animo neskak azken txanpa gaurkoa lortuko duzue aupa Hibaika, sua irán egurreeeee

mikel dice: Hace 3 meses

Sua uran ,korrektore alua aupa Orereta

Arkaitz jon gracia leon dice: Hace 3 meses

Aupa ondarru ia gaur Castrón banderín irabaztezuen

Free dice: Hace 3 meses

Egunon

Ze eguraldi txarra orain Kastron

Aupa Gorritxuek Aupa Telmo Deun

Noemí dice: Hace 3 meses

Lutxana el mejor club

Leokadi dice: Hace 3 meses

Banderi Ondarruk auff

mikel dice: Hace 3 meses

Aupa Hibaika , zorionak ekipo, bidai ona egin guztiok E.Hra

Free dice: Hace 3 meses

Zorionak denoi

Estropa earra Neskak

Aupa Telmo Deun dana eman da

Azteazkena eurre Donostin

Tu Comentario

Todos los Resultados Temporada 2020

30 Agosto XLVIII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
29 Agosto I. BANDERA DEL COMERCIO Y DE LA HOSTELERÍA DE CASTRO URDIALES Cantabria
23 Agosto XXXIII. ERANDIOKO BANDERA Bizkaia
22 Agosto V. EMAKUMEEN BILBOKO IKURRINA Bizkaia
16 Agosto I. BANDERA ROSMI Cantabria
15 Agosto Liga ETE - JORNADA 7 Cantabria
9 Agosto III. DONIBANE LOHIZUNE ZIBURUKO IKURRINA Bizkaia
8 Agosto XXXVI. ONDARROAKO BANDERA ITSASKORDA SARIA Gipuzkoa
26 Julio IV. ADEGI BANDERA Gipuzkoa
25 Julio II. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
19 Julio 700. ERRENTERIAKO UDALA Gipuzkoa
11 Julio I. TOLOSALDEAKO IKURRINA Gipuzkoa